KRAJALNICA ŻYWNOŚCI 310p

Dodaj recenzję:
  • szt.
  • Cena netto: 1 983,74 zł 2 440,00 zł
Wymiary: 565x410x375 mm
Moc: 150 W
Zasilanie: 230 V
Stół podawczy: 220x200 mm
Grubość krojonych plastrów: 0-16 mm
Krajalnica żywności 310p służy do krojenia wszelkiego rodzaju żywności (pomidory, ser, kiełbasa) na plastry o grubości do 16 mm. Krajalnica jest zaprojektowana i wykonana w sposób zapewniający utrzymanie najwyższych warunków sanitarnych. Obsługa maszyny jest prosta i bezpieczna. Stół podawczy jest przystosowany do krojenia kawałków żywności o maksymalnych wymiarach 220x200 i wysokści do140 mm. Krojenie odbywa się grawitacyjnie, bez potrzeby dociskania żywności.
Wszystkie powierzchnie maszyny mające kontakt z żywnością, są wykonane z materiałów nierdzewnych. odlewy i osłony aluminiowe są anodowane; stół podawczy, pokrywa noża, pokrywa oporowa, nóż krojący i prowadnica plastra są wykonane ze stali nierdzewnej. Umocowana nad ostrzem noża ostrzarka umożliwia ostrzenie noża i utrzymanie jego ostrości. Nóż krojący jest napędzany silnikiem poprzez przekładnie ślimakową.
Włączenie maszyny jest uniemożliwione przy zdjętej lub poluźnionej pokrywie noża.
Krajalnicę należy codziennie (po zakończeniu pracy) czyścić z tłuszczu i resztek żywności. Wszystkie elementy podlegające czyszczeniu jak pokrywa noża, stół roboczy czy prowadnica plastra, mogą być zdemontowane bez użycia jakichkolwiek narzędzi.